Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle
 1. Forum ve Sosyal Medya Gruplarımızda (Telegram Discord vb.) Yöneticilik Yapacak Admin ve Moderatörler Aramaktayız. !  İlgilenenlerin : Buradaki forumdan yorum bırakmaları yeterlidir.
 2. KodenTv İlgili Telefon yada Whatsapp Desteği Verilmemektedir. Sadece Telegram yada Forumdaki Konu Üzerinden Destek Alabilirsiniz. Konuya Gitmek İçin Burayı Tıklayın.

Yazıcı Teknik Servisi - Yazıcı Tamir Bakım Hizmetleri  

  RSS

Ubden®
(@ubden)
Admin
Katılım : 2 sene önce
Gönderiler: 108
25 Nisan 2020 14:52  

Orjinal ve Muadil Toner Temini konusunda Tekli ve Çoklu Alımlar İçin Servisimizden Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz. Çoklu Toner Alımlarında Firmalar için Özel İndirimler Yapılmaktadır.

Yazıcınız bozuldu ve hemen bir çözüm bulmak istiyorsunuz hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek ister mobil ekibimizi taleb ederek yerinde tamir isteyebilir isterseniz teknik servis noktamıza yazıcınızı getirerekte destek almanız münkün. İzmir ve Manisa'nın tüm bölgelerinde hizmet veren  firmamız profesyonel ekibi ve alanında uzman teknik ekibiyle size destek vermekten mutluluk duyacağız.

Firmamız tüm marka ve modeldeki yazıcı tarayıcı fotokopi ürünlerinin tamir bakım ve onarımını sorunsuz yapmaktadır.
Lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, firmamızın alanında hakim ve profesyonel olduğu bir hizmettir.

Printer (Yazıcı)  Tamiri  ve Bakımı Kartuş, Toner Değişimi Dolum İşlemleri ve Teknik Arızlar Yerinde veya Servisimize Getirilerek Tamiratını Sağlayabilirsiniz. Tekirdağ Yazıcı Tamiri konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Tekirdağ’ın İlçeleri Olan Çorlu, Çerkezköy,Ergene,Şarköy,Muratlı,Kapaklı gibi tüm ilçelerine Ücretsiz Yerinde Teknik Servis Hizmetini Sunarak Büyük ve Küçük Ölçekli Firmaların Tamir ve Bakım İşlemlerini Firmamız Garantisi Altında Yapmaktayız. Yazıcı Tamiri Teknik Atölyemizde Lazer Yazıcılar ve Mürekkepli Yazıcıların Tüm Yedek Parçaları Stoklarımızda Her Daim Hazır Bulunmaktadır. Bu Sayede Firmanın Zaman Kaybı Yaşamadan Cihazını Tamir Ettirebilir.

Yazıcılarınızın Boyutuna Göre Teknik Atölyemizde veya  Yerinde Servis Hizmeti Sağlanmaktadır .

Hızlı ve Ekonomik Yazıcı Tamirinde Tekirdağ’da İkamet Eden Tüm Müşterilerimize Servis İmkanı Verilmektedir.Bu tip ürünlerdeki tüm arızalar alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede tamir ve bakımı yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır. Sadece sorunları gidermekle kalmayıp firmamıza gelen yazıcı, tarayıcılar tüm mekanik ve elektronik kontrollerden geçirilerek sorunsuz bir kullanım sağlanmaktadır.

Ubden'de Ofisinizde, Evinizde, Home Ofislerinizde Kullandığınız Printer Makineleri İçin Ubden Bilişim'e Yaptırdığınız Servis, Bakım, Onarım, Parça Değişimi gibi Hizmetlerimiz 1 Yıl veya Fabrikasyon Parça Ömür Değerlerine göre Garanti Kapsamında Yapılmaktadır.

Teknik Destek Verdiğimiz Bazı Markalar :

 1. Hewlet Packart
 2. HP
 3. Canon
 4. Samsung
 5. Xerox
 6. Brother
 7. Ricoh
 8. Lexmark
 9. Kyocera
 10. OKI
 11. Konica Minolta Bizhup
 12. Develop

Teknik Servisimizde Tamir Edilen Yazıcı Grupları Bu Şekildedir.

 • Lazer Çok Fonksiyonlu Yazıcılar
 • Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar
 • Nokta Vuruşlu Yazıcılar
 • Fotoğraf Yazıcıları
 • Mobil Araç Yazıcıları (Nokta vuruşlu)

Hp Yazıcı Tamiri ve Servisi
Samsung Yazıcı Tamiri ve Servisi
Canon Yazıcı Tamiri ve Servisi
Epson Yazıcı Tamiri ve Servisi
Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi
Brother Yazıcı Tamiri ve Servisi
Oki Yazıcı Tamiri ve Servisi
Lexmark Yazıcı Tamiri ve Servisi

LAZER YAZICI TAMİRİ
Tonerli yazıcılar ise toz kimyasal maddenin görüntüyü kağıda basma tekniğidir.Renkli tonerler ile renkli çıktılar alınabilir. bu tip yazıcıların genel sorunları içinde toner bitip hata vermesi, drum sorunları, cip sorunları ve mekanik sorunlar olarak sıralayabiliriz. Bu yazıcıların baskı ömrü kartuşlu yazıcılara göre oldukça uzundur. Seri baskıya uygundurlar.Bu sebeple ilerde mekanik arızalar oluşması muhtemeldir. Lazer yazıcı tamir ve bakımı teknosis bilgisayarın ana ihtisas alanındadır. Mekanik veya yazılımsal her türlü arıza en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. 

Garantili Tamir ve Bakım işlemlerini firma olarak yaptığımız tüm cihazlara kullanılan parça ve yapılan işe göre 6 ile 12 ay arasında GARANTİ vermekteyiz. Garanti kapsamında olması için yapmanız gereken etiketlerin sökülmemesi ve cihazın herhangi bir şekilde sökülmemesi gerekmektedir.

Yazıcılar mürekkep püskürtmeli, lazer, şeritli olmak üzere bir kaç çeşide ayrılırlar. Her birinin çalışma prensibi diğerinden farklıdır.
Mürekkepli kartuşlu yazıcılar görüntüyü kağıda mürekkep akıtma tekniğiyle yapmaktadırlar. Bu tip yazıcılardan renkli çıktı alınabilmekte, değişik alanlarda sorunsuz kullanılabilmektedir.Kartuşlu yazıcıların genel arızası kartuş bitmesi veya kartuş gözlerinin tıkanması en bilindik sıkıntılardır. Kartuş ve baskı sağlığı için arasırada olsa yazıcınızdan çıktı almayı ihmal etmeyin.

Tamir veya bakıma gelen yazıcılar, müşterinin iş akışını sekteye uğratmamak için en ivedi şekilde soruna çözüm bulunmakta ve teslimi yapılmaktadır.

✅Her türlü destek ve ücretsiz danışmanlık için ;
✅KodenTv yada Bize Ait olmayan başka uygulamayla ilgili telefon yada mail desteği veremiyoruz.
✅7/24 WhatsApp Destek Hattımız : 0850 305 0 919
✅7/24 Destek Merkezi : https://panel.ubden.com/submitticket.php
✅09:00-17:00 Canlı Destek : http://panel.ubden.com
✅09:00-17:00 Çağrı Merkezimiz : 0850 305 0 919
✅Mail Adresimiz : info@ubden.com
✅Internet Sitemiz : www.ubden.com


Alıntı
Paylaş:
Destek
Şimdi Arayın