Neler Mi Yapıyoruz?

Masaüstü ve Web Yazılımları


ERP, CRM, IoT ve M2M endustriyel yazılım ve güvenlik çözümleri yanı sıra, her türlü android ve ios mobil uygulama tasarımları ihtiyaca özel yazılımlar, yönetilebilir kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri

Blockchain ve Web 3.0 Çözümleri


Güncel teknoloji ve üst düzey güvenliği bir araya getiren blockchain çözümlerimiz yanı sıra Web 3.0 ve Metaverse projelerinizi geliştirmede profesyonel hizmetler sağlıyoruz.

Veri Yönetimi ve Yedekleme


Verilerinizin güvenliğini bize bırakın. Sistematik veri yönetimi, %100 Bulut destekli yedekleme ve RaPID / RaID fiziksel yedekleme sistemleri.

Sunucu ve Ağ Yönetimi


Gerek fiziksel sunucularınızın yönetimi gerekse co-location danışmalığı yanı sıra Network alyapısı, VPN, Firewall, Antivirüs, 5651 Loglama ağ yönetimi sistemleri

Kurumsal Teknik Destek


Uzman ekibimiz ile işletmelere dışardan kurumsal teknik destek danışmanlığı ile uygun ödeme planlı IT (Bilgi İşlem) desteği.

Sarf Malzeme Tedariği


Çalıştığımız firmaların isteklerini tek numarada birleştiriyoruz. Toner'den Bilgisayar Yedek Parçasına sınırsız sarf malzeme tedariği

Bilişim Danışmanlığı Yazıcı ve Toner Kurumsal Yazılımlar
Sizi teknik işlerle uğraştıracak değiliz.
Ubden bilişim Bilgisayar,Yazıcı,Sunucu sistemleri,web ve mail hizmetleri,güvenlik sistemleri ile firmanızın tüm bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılıyor, hızlı ve pratik çözümler sağlıyoruz.
Yazıcı tamiri yüksek kapasiteli ve garantili orjinal ve muadil toner, kartuş ve diğer sarf malzemelerini firmanıza getiriyor satış destek dolum gibi hizmetleri firmamız bünyesinde sağlıyoruz. Cafe ve Restoranlar için kurumsal yazılımlar. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ön muhasebe stok yönetim . Marketler için hızlı satış yazılımları ve daha fazlası…
Web Tasarımı Veri Kurtarma Güvenlik Sistemleri
Baştan sona geliştirilebilir sistemler ile klasik web tasarımının yanında native tabanlı sistemler yazıyor daha az maliyetle yüksek performanslı yazılımlar işinizde sizi zirveye taşıyacak. Üstelik şirketinizin mail sistemlerini hatasız teslim ediyor oluşabilecek sorunlara karşı da destek hizmeti sağlıyoruz. Veri kurtarma hassas ve ustalık gerektiren bir işlemdir. Ubden bilişim olarak daha önce işlem görmemiş harddiskleri %70 döndürebildiğimizi gururla söylemek isteriz. Ubden Bilişim güvenlik sistemleri konusunda deneyimli çalışanları ile işyerinizi koruyor.
İp güvenlik sistemleri ve Personel devam kontrol sistemleri , turnike , güvenlik tur sistemlerini anahtar teslimi yapıyoruz ve teknik desteğini de sağlıyoruz.